Çay Tv izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Çay Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret Çay Tv online izle donmadan mobil yayını izleme ÇayTv sitene ekle
Bölgesel kanallar televizyon hayatının ilerleyen sahalarında yayın hayatlarına başladılar. Ancak Çay TV bunlardan farklı olarak oldukça erken bir tarihte televizyon ekranlarında yerini aldı. 2 Mart 1995’te yayına başlayan Çay TV, 31 Ağustos 2015’te ise uydu yayınına adım attı ve çok daha fazla kişinin evine konuk oldu. Farklı konseptlerle sadece Karadeniz bölgesini izlemek, öğrenmek, duymak isteyen Çay TV izle. İsim seçimi konusunda oldukça başarılı olmuş kanal haber programlarıyla hem Türkiye hem de Karadeniz bölgesi hakkında son gelişmelerden haberiniz olmasını sağlıyor. Online canlı izle seçeneğiyle Belgesel Kuşağı programı kaçırılmıyor.

Pek çok konuda bilgi sahibi olabileceğiniz belgeseller oldukça dikkat çekiyor. Dini içerikli yayınlar da yapan hd seçeneğiyle sitede mevcuttur. Karadeniz denilince akla gelen eşsiz mizah Maskara Show ile sizlere sunuluyor. Burada hem müzik hem de eğlenceyi bir arada bulabiliyorsunuz. Sağlıklı Yaşam ve Sinema gibi programlarsa farklı seyirci isteklerine cevap veriyor. Gurbet, Aşıklar Meydanı ve İnce Bakış programları da sevilerek izlenmeye devam ediyor.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.