D max izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


D max Canlı izle hd kesintisiz seyret D max online izle donmadan mobil yayını izleme Dmax sitene ekle
Dmax yayın grubuna satılan ntvspor artık bambaşka şekilde bir yayın hayatına kavuşmuştur çok beğenilen programları ile d max hd izleme seçenekleriyle sizlerle iyi seyirler.

Eski ntv spor hakkında bilgidir;
Ülkemizde spor programlarının yayını konusunda etkili bir hizmet kalitesine sahip olan D max, NTV bünyesinde kurulmuş bir spor kanalı hüviyetindedir. Bu özelliğinden dolayı pek çok farklı spor branşının yayını yapan spor kanalı, spor haberleri bakımından da etkileyici bir izlenme oranına da sahiptir. En spor kanalı özelliği sayesinde spor kanalının içeriğine hemen her ortamda ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede spor haberlerini hemen her ortamda doğru ve güvenilir bir kanaldan almak mümkün olmaktadır.

D max kanalı ülkemizde spora meraklı pek çok kişi tarafından takip edilen bir kanal özelliğindedir. Bu bağlamda online canlı izle seçeneği sayesinde pek çok kişi kanalın spor içeriğine ulaşabilmektedir. Özellikle futbol maçlarından sonra yorum programlarının izlenmesi bakımından etkileyici bir hizmet sunma noktasında kesintisiz donmadan izle özelliğiyle internetin olduğu her yerde kanalın içeriklerine ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede spor kanalının içeriğini donmadan ve kesintisiz olarak izlemek mümkün olmaktadır. Kanal gerek sunmuş olduğu haber programlarıyla gerekse hazırlamış olduğu spor programlarıyla adından çokça söz ettiren bir TV kanalı özelliğindedir.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.