Ege Tv izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Ege Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret Ege Tv online izle donmadan mobil yayını izleme EgeTv sitene ekle
Egenin en güzel en ücra köşelerinde yayın yapan ve özellikle ege bölgesini tüm dünyaya tanıtmaya çalışan bir kanal olan Ege tv 1994 yılında yayın hayatına başlamıştır. Ana merkezi İzmir olmasına rağmen bir çok noktada yayın yapabilmektedir. Yaşar Holding çatısı altında Tük televizyonlarına kandırılan kanal her ne kadar bu yola yerel bir kanal olarak çıkmış olsa da artık ulusal bir kanal halini almıştır. 2001 de el değiştirerek Bakioğlu Holding yönetimine geçen kanal hd imkanı sunan kanallardan bir tanesidir. yayınlar İzmir ve ege’yi tanıtmaya yönelik olduğundan hem bol bol doğaya hem de kültüre yönelik yayınlar bulunmaktadır.

Özellikle yerel kültür hakkında hazırlanan belgeselleri takip eden herkesin izlemesi gereken bir kanal olarak bilinmektedir. İnternetin sınırsız olduğu noktalarda Egenin kanalını seyretme şansınız olacaktır. Kanal üzerinden yayın yapılan her noktada hasret gidermeniz, o bölgenin her türlü kültürüne ve hatta konuşma şekline şahit olmanız mümkün olacaktır.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.