Euro News izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Euro News Canlı izle hd kesintisiz seyret Euro News online izle donmadan mobil yayını izleme EuroNews sitene ekle
Birçok dilde yayın yapan ve daha çok Avrupa'da yayın ağı bulunan Euronews 1993 yılında kurulmuştur. Sahibi SOCEMIE olan ve merkezi Lyon Fransa olan dünya çapında bir kanaldır. Yayın hayatına All news sloganı ile başlamış ve devam etmektedir. Kanalın iç yapımları İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Arapça, Türkçe, Farsça ve Ukraynaca olmak üzere on dilde yayın yapmakla birlikte yüz elli bir ülkede yayın yapmaktadır. Haberler genellikle Avrupa Birliği ajanslarından derlenip insanlara en doğru şekilde sunulmaktadır. Euronews genellikle sunucu ve spiker olmadan yayın yapmakta olan bir yayın kanalıdır.

Borsadan, günlük yaşamadan, güncel bilgilerden, hava durumu, spor, siyaset, tartışma programlarına kadar daha birçok programın yayınını canlı olarak sunmaktadır. Haberler, piyasalar, uzay, cinema, bilim ve teknik, no comment, interview bazı programlarını oluşturmaktadır. Online canlı izle olanağı ile de internetten izlenebilen kanal ile her yerde kolayca izlenebilmektedir. Kesintisiz donmadan izle olarak sürekli olarak yayın sunması ile her zaman güncel haberdar olunabilmektedir.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.