FB Tv izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


FB Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret FB Tv online izle donmadan mobil yayını izleme FBTv sitene ekle
Fenerbahçe taraftarları tarafından sevilerek takip edilen FB TV ilk olarak futbol ve basketbol yayınlarıyla televizyon ekranlarında yerini aldı. İlk yayına 19 Ocak 2003 tarihinde başladılar ancak normal yayına bir sene sonra geçildi. Fenerbahçe kanalı şeklinde arama yapıldığında pek çok site karşınıza çıkar. Ancak pek çoğu kalite olarak televizyondaki gibi karşınıza çıkmaz. Bunu sebebi siteye alınan reklam ve sitenin alt yapısında olan virüsler oluyor. Siteden online canlı izle butonundan canlı yayını bile televizyon kalitesinde izleyebilirsiniz.

FB TV yayın programlarından en çok 2F 1B, 7’de Dokuz, Maç Başlıyor ve Maçın Ardından programları sevilerek takip edilmektedir. Programlar sunucuları bakımından da kaliteyle karşınıza çıkıyor. Maç değerlendirmeleri tarafsız şekilde yapılmaya özen gösteriliyor ve Fenerbahçeli oyuncular hakkında da pek çok detay elde edebilmenizi sağlıyor. Kesintisiz donmadan izle denildiğinde site sorunsuz şekilde size hizmet veriyor. Kıvanç Özkök, Selen Gül Dayıoğlu sevilen sunuculardan yalnızca ikisi. Bunun dışında İhsan Topaloğlu, Fatih Demirkol, Aslı Duru da sevilerek takip ediliyor.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.