Kanal 2000 izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Kanal 2000 Canlı izle hd kesintisiz seyret Kanal 2000 online izle donmadan mobil yayını izleme Kanal2000 sitene ekle
Kanal 2000 Tomurcuk Radyo Televizyon Yayın ve Ticaret A. Ş. bağlı olarak yayın yapan bir televizyon kanalıdır. İş merkezi Mersin olan bu televizyon kanalı tüm ülkeden TÜRKSAD 4A uydu alıcıları üzerinden izlenebilmektedir ya da internetten sitemiz üzerinden kolaylıkla izlenebilmektedir. İnternetten online canlı izle olanağı sunulur. Bünyesinde Nefise Canaran, Harun Arslan, Nebahat Demir gibi kaliteli yazarları bulunduran kanal yayına verdiği programlar ve haberleri ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

İnternet tarayıcısından açılarak kolaylıkla canlı kesintisiz donmadan izle olanağı sunan bir kanaldır. Her yerden kolaylıkla izlenen kanal internet olduğu her vakitte açılıp televizyon izlemenin keyfine varılabilir. Yayınları arasın da bazı dönemlerde eğer var ise maç yayınları da veren bir kanaldır. Kanalı uydu alıcısına yükleyebilmek için izlenilecek talimatlar şu şekildedir;

Frekans 12303 Sembol 27500 Fec 5/6 Vertical dikey

Tüm bunlar doğru şekilde girildikten sonra uydu kanalı listesine ekleyecektir. Ardından televizyon kanalının tadı çıkarılabilecektir.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.