Kanal 24 izle



Sponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat Tv



Reklamlar


Kanal 24 Canlı izle hd kesintisiz seyret Kanal 24 online izle donmadan mobil yayını izleme Kanal24 sitene ekle




Kanal 24 Uzan Gruba’ bağlı kurulmuş olan bir kanaldır. Ardından yönetimi değişerek Ali Özmen Safa başkanlığında Alaattin Kaya ve Cüneyt Kaya ile kurulan ilk olarak Star Haber 24 olarak geçip ardından kanal 24 adını almıştır. Merkezi İstanbul İkitelli’de bulunmaktadır. Yayın hayatına sözü Türkiye’nin özü ve doğrusunu öğrenin sloganlarını ile başlamış ve halen bu doğrultuda yayın yapmayadır. Kanal 24 izle ve tüm gelişmelerden hemen haberdar olunabilir. Yayın kuşağında bulunana bazı programlar ise şu şekilde sıralanabilir Sanat takibi Elif makamı 24 doğa Gizli tarih İstanbul’da bir yer Kafa dengi Kırmızı halı Sağlıklı yaşam Tak sepeti koluna Çağatay yolunda Osmanlı ve manevi sultanlar Açık görüş Politik eksen Analiz ve sentez Bunlar dışında daha birçok haber, güncel, ekonomi, yaşam, belgesel ve spor alanlarında programı bulunmaktadır. Online canlı izle diye yapılacak internet araması ile de izlenebilir. İnternetten kesintisiz donmadan izle olanağı sunana bir sisteme sahiptir. Her zaman ve her yerde kolaylıkla izlenebilme olanağı vardır.


Canlı Tv izle Sitene Tv Ekle



En iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.