Kanal B izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Kanal B Canlı izle hd kesintisiz seyret Kanal B online izle donmadan mobil yayını izleme KanalB sitene ekle
Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden olan Başkent üniversitesinin ulusal yayın yapması amacı ile kurduğu Kanal topladığı takdir ile yıllardır yayın hayatına devam etmektedir. Kanala ek olarak hazırlanan Başkent Radyo çoğu zaman kanaldan bağımsız hareket etse de ortak yayın dönemleri de çok sık yaşanmaktadır. Üniversite tarafından geliştirilen bir kanal olması ona aynı zamanda pek çok ayrıcalığı da sunmuştur. Örneğin, ilk defa arşiv uygulamasını sunan olarak daha önce izlenemeyerek kaçırılan tüm yayınların Kanal B Program Arşivi adresinde saklanmasını ve isteyen herkesin bu programlara sonradan ulaşabilmesini sağlamıştır.

Daha sonrasında arşiv uygulaması yaygınlaşmış ve kaçırılan program ve dizilerin tekrarını izleme şansı doğmuştur. Kanal B donmadan izle seçeneğini isteyen herkesin Türksat, Digiturk, D Smart, Tivibu gibi uydulara bağlı yayın yapan en az bir uydu alıcıya sahip olması gereklidir. Yayınların eş zamanlı ekranlara yansıması da internet üzerinden mümkün olduğundan frekanslara ulaşamamanız durumunda direkt olarak aratarak yeni bir listede kanalın adını görmeniz mümkündür.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.