Kanal Urfa izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Kanal Urfa Canlı izle hd kesintisiz seyret Kanal Urfa online izle donmadan mobil yayını izleme KanalUrfa sitene ekle
Kanal Urfa Şanlıurfa’nın ilk ve tek uydu kanalı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Yerel bir kanal olmasına rağmen oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Uydu yayını ile tüm dünyada izlenebilmektedir. Uydu yayının dışında internet üzerinden canlı tv yayınları yapan sitelerden de izlenebilmektedir. Bu sitelerden birine girip televizyonla aynı anda eşzamanlı olarak izleyebilmekteyiz. Bu televizyondan izleyemeyenler için oldukça önemli bir fırsattır. Özellikle yurt dışında bulunan gurbetçiler için internetten bu kanalları izlemek heyecan vericidir. İnternet sayfasından bu kanalı online canlı izle kısmını tıklatıp oldukça kaliteli bir görüntü ile televizyonumuzu izleyebilmekteyiz.

Hazırlanan programlara baktığımızda sadece Urfa’ya yönelik değil tüm Güneydoğu’ya hitap eden programlar olduğunu görmekteyiz. Milli ve manevi değerlerimize saygı çerçevesinde hazırlanan programlar izleyicinin beğenisine sunulmaktadır. Televizyon haber ağırlıklı yayınlarına devam ederken kanalın internet sitesi de ulusal ve yerel haberler bakımından oldukça hızlı haberler geçmektedir. Kanal Urfa’yı kesintisiz donmadan izle sloganıyla internet üzerinden izlemeye devam edelim.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.