Kon Tv izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Kon Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret Kon Tv online izle donmadan mobil yayını izleme KonTv sitene ekle
Türkiye’nin bölgesel yayın yapmakta olan ilk kanalıdır. Konya’da yayın hayatına başlamış olan Kon TV 1992 yılında yayın hayatına başlamıştır. Anadolu Medya Grup bünyesinde yayın yapmaktadır. Anadolu Medya Grup ağırlıklı olarak Konya ve civarı ile ilgili yayın yapmakta olan radyo, televizyon ve internet sitelerine sahiptir. Yönetim Kurulu Başkanı olarak kuruluşundan beri Ahmet Özer görev yapmakta olup Genel Müdür olarak Şükrü Hıdıroğlu çalışmaktadır. Hd seyretme imkânı karasal yayın ve diğer dijital platformlar üzerinden mümkündür.

Kon TV kesintisiz donmadan izle ile seyircilerine pek çok güzel program sunmaktadır. Bu programlardan bazıları şunlardır;

5. Mevsim Düzlem İrfan Mektebi Hanımeli Eko Haber Tarım Kuşağı Nazar Boncuğu Hayat Rehberi

5. Mevsim programı Fatma Cankara Öztat’ın sunumu ile hafta içi her gün farklı konu ve konuklarla yayın yapmaktadır. Düzlem programında ise Sami Bayrakcı konukları ile gündemi değerlendirmektedir.

Bu programlara ek olarak online canlı izle ile pek çok haber, ekonomi ve dini içerikli program yayını yapılmaktadır.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.