NTV izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


NTV Canlı izle hd kesintisiz seyret NTV online izle donmadan mobil yayını izleme NTV sitene ekle
Türkiye’nin ilk haber kanalı olan NTV Cavit Çağlar tarafından kurulmuştur. Yayın hayatına 1996 yılında başlamıştır. 1999 senesinin Ocak ayında da Doğan Grup bünyesine katılmıştır. Oldukça büyük başarı yakalayan kanal tematik kanal döneminin de başlangıcı olmuştur. Ulusal ve uluslararası yayın yapan NTV de Haber Spor Ekonomi Kültür – sanat Yaşam haberleri yayınlanmaktadır. Görüldüğü üzere hayatın her parçasına ait haberleri insanlara ulaştırmaktadır. Bu nedenle de televizyonlar da en çok açılan kanalların başında gelir. Tv konusunda bakılabileceği gibi ayrıca internete de bakılabilmektedir. Zaten insanlar NTV haberlerine oldukça çok güvenirler. Çünkü gündemin sıcak başlıklarını objektif bir şekilde yayınlayarak insanlara doğru haberleri ulaştırır.

Bunun için de çeşitli web sitesi hizmet vermektedir. Kesintisiz donmadan izle için iyi bir web sitesi seçmek yararlı olacaktır. NTV frekans bilgileri şu şekildedir Uydu Adı: Türksat 4A Lokasyon: 42 ⁰ Doğu Alış Frekansı: 12.015 MHz Polarizasyon: Yatay (H) Sembol Hızı: 27.500 Ksym/s FEC değeri: 5/6 şeklinde uydunuzu ayarlayabilirsiniz.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.