Planet Türk izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Planet Türk Canlı izle hd kesintisiz seyret Planet Türk online izle donmadan mobil yayını izleme PlanetTürk sitene ekle
Planet Türk, 2010 yılından beri yayın yapmakta olan bir televizyon kanalıdır. Ağırlıklı olarak Türk filmleri yayını yapmaktadır. Kanalda, Planet Yerli Televizyon Yayıncılığı A.Ş. unvanı ile çalışmakta olup Planet Medya Grubunun Başkanlığını Cengiz Korkmaz yapmaktadır. Grubun diğer kanalları Planet Pembe, Planet Çocuk ve Planet Mutfak kanallarıdır. Planet Türk kanalı online canlı izle ile pek çok platformda yayın hayatını sürdürmektedir. Bunların yanında diğer planet kanalları Sony Pictures Television ile ortak çalışmalara başlamıştır.

“Bu gezegende hayat var“ sloganı ile yayın yapmakta olan kanal kesintisiz donmadan izle ile günün her saati izleyicine sinema keyfi sunmaktadır. Özellikle Türk filmler yayını yapmakta olan kanal üzerinden yirmi dört saat Türk Sinemasının güzide filmlerini yayınlamaktadır. Yeşil Çam filmlerinden günümüz Türk filmlerine kadar pek çok film izleyicileri ile buluşmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat yayın yapmakta olan kanal Türk filmleri hayranları için en iyi televizyon kanalıdır.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.