Show Tv izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Show Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret Show Tv online izle donmadan mobil yayını izleme ShowTv sitene ekle
Türkiye de her evin televizyonunda bulunan kanallardan birisi olan Show TV yayın hayatına 1 Mart 1991 de başlamıştır. Erol Aksoy, Haldun Simavi, Dinç Bilgin ve Erol Simavi tarafından Fransa da kurulmuştur. Burada yayına başladığı zaman sloganı ‘’ Başka Bir Alem’’ dir. Türkiye’deki yayın hayatına da 1 Mart 1991 senesinde başlamıştır. Mehmet Ali Birand kanalın ana haber bültenlerini sunmuştur. Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Show TV’nin genel yayın yönetmeni Haluk Şirin’dir. Şimdilerde de en çok izlenen televizyon kanallarının başında gelmektedir. İnternette çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Çünkü insanlar hem televizyon hem de internet aracılığıyla bu kanalı izleyebilme imkanı bulmaktadırlar. Oldukça yararlı olacaktır, çünkü bu sayede kanalı canlı yayınla izleme şansı yakalanır.

Show TV’nin frekansı; • Türksat 4A 42° Doğu Uydusu • Alış Frekansı: 12219,0 MHz • Polarizasyon: Horizontal (Yatay) • Symbol Rate: 6.500 Msym/s • FEC Rate: 3/4 • Transporder: 14 bu frekanslar ve seçenekleriyle izlemek isteyenler de buna internet aracılığıyla rahatlıkla erişebilmektedirler.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.