Star Tv izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Star Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret Star Tv online izle donmadan mobil yayını izleme StarTv sitene ekle
Doğuş yayın grubu bünyesinde yayın yapan Star TV Türkiye de ulusal bir kanaldır. Genel yayın yönetmeni de Ömer Özgüner’dir. 1 Mart 1989 tarihinde Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin ilk özel televizyonudur. Her evin televizyonun da kanala muhakkak rastlamaktayız.

Star TV tüm Türkiye’ye yayın yapar. Dizileri, yarışmaları ve UEFA şampiyonlar ligi maçlarını yayınlar. İnsanların ilgiyle izlediği bir televizyon kanalıdır. Konusunda hem televizyon hizmeti verir hem de internetten üzerinden bu kanal rahatlıkla izlenebilmektedir. Star TV’nin Televizyon frekansı 12015 MHZ ve Symbol Rate 25500 ayarlarıyla yayın yapmaktadır. FEC değeri ise 5/6, polarizasyonu da H- Yatay. Bunun yanı sıra sadece ismi yazılarak internetten de izlenebilir. Online olarak internete bakmak yeterlidir. İnsanların en şikayetçi olduğu konu canlı yayınların donmasıdır. Bunun içinde iyi bir internet sitesi tercih edilmesi gerekir. Web tarayıcısından kesintisiz donmadan izle araması yapanlar uygun bir internet sitesine ulaşabileceklerdir.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.