TJK Tv izle



Sponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat Tv



Reklamlar


TJK Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret TJK Tv online izle donmadan mobil yayını izleme TJKTv sitene ekle




TJK TV yani açılımı ile Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu Tay TV’nin daha sonradan bu adla anılmasıyla kurulmuştur. Nisan 2004'te yayın hayatına başlayan ve genel merkezi İstanbul Bakırköy'dür. At yarışlarını canlı olarak vermekle birlikte koşu özetleri de gün içerisinde verilmektedir. Yurt dışı hipodromlarının da yayını verilmektedir. Digitürk ve Eutelsat W3A üzerinden yayın yapmakta olan bir kanaldır. İdman pisti ile yarış zamanı dışında Amerika gulfstream park, kempton park, wolwethampton club hippico Santiago gibi birçok yayını olmaktadır. Televizyonlardan tüm at yarışı tutkunları rahatlıkla izleyebilmektedir. Yılların deneyimi ile izleyicilerine keyifli dakikalar sunmaktadır.

TJK TV online canlı izle olarak internetten kolaylıkla izlenebilmektedir. Her yerden sadece internet olmasıyla bile izlenebilecek. Her saniye izlenebilmekte olan kanal tüm gün merak edilen tüm at yarışı yayınlarını kesintisiz olarak vermektedir. Tüm hipodromlar hakkında bilgi ve yarışa giren atların listesini de vererek yayın yapmaktadır.


Canlı Tv izle Sitene Tv Ekle



En iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.