TRT Avaz izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


TRT Avaz Canlı izle hd kesintisiz seyret TRT Avaz online izle donmadan mobil yayını izleme TRTAvaz sitene ekle
Bir bayram coşkusunda yayın hayatına başlayan TRT Avaz 21 Mart 2009 günü eski TRT Türk frekansı üzerinden yayın yapmaya başlamıştır. Yayının amacı Orta Asya’dan başlayarak Kafkaslardaki ve Balkanlardaki yaşayan Türklere özledikleri programları sunmak, onlara hitap etmektir. Yayın hayatı boyunca Türkçe yayın yapan kanalın amacı da zaten dili Türkçe olan bölgelere yönelik olmaktadır. Büyük bir merakla ve ilgiyle programları takip etmektedir.

TRT Avaz online canlı izle imkanı sunan bir tv kanalıdır. Dilediğiniz yerden kesintisiz internet ile açıp kanalı seyretme şansınız bulunmaktadır. Avaz ses anlamına gelen bir kelimedir. Buradan kanalın Türkçe öğretmek amacında olduğu da ortaya çıkarılacaktır. Aynı zamanda kanalın her programında yöresel sunucular bulunmakta bu da size Türk dilinin zenginliğini görmeniz için bir fırsat sunmaktadır. Kanal sayesinde yayınlanıp final yapmış Türk dizilerinin kanalda Türkçe alt yazı ile diğer Türk lehçelerine çevrilmiş hallerini izlemeniz mümkün olur. Bu sayede lehçelere aşina olursunuz.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.