TRT Diyanet izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


TRT Diyanet Canlı izle hd kesintisiz seyret TRT Diyanet online izle donmadan mobil yayını izleme TRTDiyanet sitene ekle
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu kısacası TRT, Türkiye’nin en büyük radyo ve televizyon yayını yapan kuruluşudur. 1964 yılından beri radyo yayını, 1968 den beri de televizyon yayını yapmaktadır. Trt’nin pek çok yayın kanalı bulunmaktadır. Haberden spora, belgeselden okul kanalına kadar yirmiye yakın kanalı bulunmaktadır. Bu kanallardan bir tanesi de TRT Diyanettir. TRT ile Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ortak çalışması ile 2012 yılında yayın hayatına başlamıştır. 2013 yılında da kesintisiz donmadan izle imkânı ile 24 saat yayın yapmaya başlamıştır. Ağırlıklı olarak dini içerikli yayın politikası takip etmektedir. Bunlara ek olarak aile ve çocuk programları, sağlık programları ve tarihi programlar bulunmaktadır. Takip edebileceğiniz programların bazıları şunlardır;

Yeni Güne Merhaba Farklı Bakış Diyanet’e Soralım Önce Çocuk Tarihin Satır Arası Genç İlahiyat

Yeni güne merhaba programı online canlı izle ile hafta içi her gün sabahları birbirinden farklı konu ve konuklarıyla ekranlardadır. Diyanet’e Soralım programında da izleyicilerin akıllarına takılan soruların cevapları aranmaktadır.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.