TRT Okul izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


TRT Okul Canlı izle hd kesintisiz seyret TRT Okul online izle donmadan mobil yayını izleme TRTOkul sitene ekle
TRT Okul 2011 yılından beri TRT kanalının bir alt kanalı olarak karşınıza çıkmaktadır. Küçükten büyüğe pek çok kişi için program barındıran kanal pek çok farklı kesim tarafından takip edilmektedir. Farklı alanlarda program içeriyor olması da bunda en büyük etkendir. Eğer ilgi alanların doğrultusunda kaliteli, farklı yapımlar izlemek istiyorsan. TRT Okul programları Anadolu Üniversitesi ile yapılan anlaşma sayesinde farklı derslerin bazı zamanlar yayınlanmasına da olanak sağlıyor. Özellikle açık öğretim öğrencileri için bu dersler muhteşem bir fırsat oluyor.

İnternette mobil ve hd online canlı izle seçeneği bu derslerin yayınlandığı zamanlarda artıyor. Yabancı dilden tutun sanata kadar pek çok alanda yapım bulunmaktadır. Günde 24 saat yayın yapan kanal eğitim programlarının dışında sağlık, kamu alanlarında ve müzik, sinema gibi alanlarla da yayınlarla karşınıza çıkabiliyor. Bir Kelime Bir İşlem gibi eski sevilen yarışma programlarını da izleyebileceğiniz kanal kesintisiz donmadan izle şansına ulaştığınız internet sitesinden size sunulmaktadır. Böylece hiçbir yayını kaçırmadan izleyebilirsiniz.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.