Tv 5 izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Tv 5 Canlı izle hd kesintisiz seyret Tv 5 online izle donmadan mobil yayını izleme Tv5 sitene ekle
2 Şubat 2004 senesinde yayın hayatına başlayan TV5 uydudan D – SMART ve internet üzerinden yayın hayatına devam etmektedir. Bu kanal Milli Görüş hareketine olan yakınlığıyla epey tanınmaktadır. Bilindiği gibi bu görüşün lideri de Necmettin Erbakan’dır. İlk kurulduğu zamanlar yayın yönetmeliğini akademisyen ve yazar olan Yusuf Kaplan yapmıştır. Zaten kanal ilk kurulduğu zamanlar kaliteli programlar yapmaktaydı. Fakat kanal Yusuf Kaplan’ın yeteri kadar siyasi propaganda yapmadığı için yayın yönetmeliğinden alınmıştır.

Yusuf Kaplan’ın işine son verilmesinden sonra kanalda değişiklik yoluna gidilmiştir. Logosu değiştirilmiştir. Ayrıca sunucular, programlar ve stüdyo konseptinde de değişikliler olmuştur. Sonrasında kanal inişe geçmiştir. Günümüzde TV 5 mobil konusunda televizyon ve internet seçenekleri mevcuttur.

Genel merkezi İstanbul da bulunan bu kanalın sloganı da ‘’Ailenizin Televizyonu’dur. Şimdiler de hizmet veren bu kanalı izlemeyi seven insanlar vardır. Bunlar online canlı izle seçeneklerinden faydalanabilmektedirler. Tabi kesintisiz donmadan izle konusundan herkes faydalanmayı arzu eder. İnternet ya da televizyondan her kanal gibi bu kanal da izlenebilir.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.