Ulusal Kanal izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Ulusal Kanal Canlı izle hd kesintisiz seyret Ulusal Kanal online izle donmadan mobil yayını izleme UlusalKanal sitene ekle
Ulusal kanal Yeditepe İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A. Ş. bağlı olarak kurulmuş bir televizyon kanalıdır. Genel yayın yönetmeni Adnan Türkkan ve kanal sahibi ise Yalçın Büyükdağlı olan ulusal kanal Türkiye bize bakıyor sloganı ile yayın yapmaktadır. Merkezi Beyoğlu İstanbul'dadır. Kanalı izleyebilmek için TÜRKSAT 4A, digitürk, d-smart ya da kablo TV bağlamak gerekmektir. Hd olanağı ile televizyondan rahatlıkla kanalın tüm yayını izlenebilmektedir. Ulusal kanal Ümit Ziyleli ile Ana haber, Gülgün Feyman Budak ile Nasıl Yani ve Püf noktası, gece raporu, Halil Nebiler ile televizyon gazetesi, köyden köye, kent ve yaşam, işçinin sesi, Ankara kulisi ve daha birçok televizyon yayını da bulunmaktadır.

Ulusal kanal internetten online canlı izle olanağı her saniye izleme olanağı sunmaktadır. Her yerden kolayca kesintisiz donmadan izle ile kolayca izlenebilmektedir. Yılların deneyimi ve doğru habercilik yayınları yanında tartışma programları ve normal yayın akışı dolu dolu geçmektedir. Her kesime hitap eden yayın akışı vardır.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.