Vuslat Tv izleSponsor Bağlantılar


Tv 8 Show Tv ATV Star Tv Kanal D TRT 1 Fox Tv Kanal 7 Flash Tv A Haber Halk Tv TRT Haber Teve 2 NTV Cnn Türk Haber Türk TRT Çocuk Planet Çocuk Minika Çocuk Minika Go Cartoon Network Disney Channel A Spor D max TRT Spor Tv8,5 Tjk Tv FB Tv BursaSpor Tv Sports Tv A2 Tv Ulusal Kanal Tgrt Haber Kanal 24 360 Tv Konya Tv Tv Net Kanal A Ülke Tv Beyaz Tv Bloomberg HT TRT Belgesel Tgrt Belgesel Yaban Tv Akıllı Tv Tv Em Cem Tv TRT Arapça TRT Avaz TRT Diyanet TRT Müzik TRT Okul TRT Türk TRT 6 Şeş Bengü Türk Tv Kanal 7 Avrupa Planet Mutfak Planet Pembe Planet Türk Ada Tv Çay Tv Dost Tv Ege Tv Euro News Gaziantep Olay Tv Kanal 2000 Kanal A Avrupa Kanal B Kanal Urfa Kıbrıs Genç Tv Kon Tv Köy Tv Lalegül Tv Mavi Karadeniz Tv Meltem Tv Mesaj Tv Olay Tv Rehber Tv Semerkand Tv Sokak Tv Tgrt Eu Tv 5 Tv Kayseri Vuslat TvReklamlar


Vuslat Tv Canlı izle hd kesintisiz seyret Vuslat Tv online izle donmadan mobil yayını izleme VuslatTv sitene ekle
Malatya ülkemizin en kalabalık yirmi yedinci, Doğu Anadolu Bölgesinin ise en büyük şehridir. Geçmişten günümüze birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olan Malatya, şimdiki görünümü ile eski ile yeninin muhteşem bir armonisi niteliğine sahiptir. Malatya tüm bu sahip olduğu çeşitliliği ve güzelliği yansıtacak, ülke geneline ve dünyaya sahip olduklarını tanıtacak bir medya eksikliği içerisindeyken 19 Temmuz 2010’da yayın hayatına başlayan Malatya’nın medya altyapı eksikliğini büyük oranda gidermiş ve kısa sürede uzun bir yol kat ederek Malatya’nın sesi niteliğine ulaşmıştır. Açıldığı tarihten bu yana, birbirinden farklı ve çeşitli, tarafsız güçlü her yaş düzeyine uygun programları ile Vuslat TV, izleyicileri için nitelikli yayınlar hazırlamaktadır.

12685 Mhz 30000 sembol oranında Türksat 3A uydusundan ulaşabileceğiniz Vuslat TV’ye aynı zamanda internet üzerinden sitemiz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir televizyon akışı niteliğinde keyfine ulaşabilmenize imkan tanıyan sitemiz aracılığı ile sınırsız sorunsuz olan olası sorunlarından kurtularak Tv keyfinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.


Canlı Tv izle Sitene Tv EkleEn iyi canlı yayın kanallar ile sizlere harika bir tv keyfini sitemiz sayesinde sorunsuzca yaşarsınız, yayınlar özel olup direk değiştirilmeden kendi streamleri ile sizlere aktarılmaktadır. İphone apple Android windows phone gibi yada tabletler üzerinden rahatlıkla televizyon izleyebilirsiniz, canlı tv yayınları her daim kontrolümüz altında olup her türlü istek ve önerilerinizi İletişim kısmından bizlere bildirebilirsiniz.
Önemli Uyarı: Sitemizde bulunan tv ve radyo yayınları/logoları'da dahil olmak üzere sunduğu metaryal içeriklerden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz ayrıca hakları kuruluş ve yayıncılara aittir. Sunulan içerikler kayıt altına alınmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Ayrıca sitemizin kuralları Gizlilik Politikası açıkça bellidir iyi seyirler.